KOMUNIKATY

Towarzystwo Przyjacił Ziemi Błońskiej za pośrednictwem Biura Podróży ARKA TRAVEL z Łowicza organizuje pobyt wypoczynkowy w w Ośrodku "Bałtyk" w Sarbinowie. Zapisy przyjmuje członek Zarządu Elżbieta Tryniszewska - tel. kontaktowy: 697 140 401.

Program pobytu:

TERMIN: 01-11.06.2022 (11 dni)

 

Ośrodek Wypoczynkowy „Bałtyk” położony w Sarbinowie - urokliwej miejscowości letniskowej pomiędzy Mielnem a Ustroniem Morskim. Zaledwie kilka minut spaceru dzieli ośrodek od pięknej, szerokiej, piaszczystej plaży oraz ok. 600 m od centrum. Okoliczne szlaki piesze i rowerowe spełnią oczekiwania osób ceniących sobie aktywne spędzanie czasu.

Zakwaterowanie w pokojach 2, 3 osobowych z łazienkami oraz balkonem. W każdym pokoju znajdują się: telewizor, naczynia oraz czajnik bezprzewodowy, ogrodzony teren ok. 1,2 ha.

  1. DZIEŃ: Wyjazd autokarem - zbiórka: Błonie przy Centrum Kultury ul. Jana Pawła II godz. 7.00. Przyjazd do ośrodka Bałtyk w Sarbinowie, zakwaterowanie, obiad w porze kolacji, nocleg.
  2. -10 DZIEŃ:           Wypoczynek na WYBRZEŻU MORZA BAŁTYCKIEGO:
  • plażowanie, kąpiele morskie i słoneczne, spacery brzegiem morza;
  • wycieczka autokarowa do Ogrodów Tematycznych Hortulus w Dobrzycy k. Koszalina - największa atrakcja turystyczna Pomorza Zachodniego - około 30 ogrodów tematycznych. Każdy j nich jest stylizowany na ogród znajdujący się nawet w najdalszych zakątkach. Wizyta w parku botanicznym to gwarancja niezapomnianych wspomnień. Spacery niekończącymi się alejkami pozwalają na bezpośrednie obcowanie z naturą a ogrody skalne, leśne i wodne to doskonała uczta dla oka (wstęp do ogrodu płatny we własnym zakresie)
  • dwa wieczorki taneczne podczas turnusu - kawa, herbata, ciasteczka;
  • ognisko (kiełbaska, kaszanka, pajda chleba ze smalcem, ogórek, pieczywo, herbata);

11 DZIEŃ: Śniadanie, wykwaterowanie z ośrodka, wyjazd w drogę powrotną. Powrót do Błonia.

CENA: 1.530 zł/os      (cena aktualna przy grupie min 40 osób)

CENA OBEJMUJE: transport autokarem, 10 noclegów w ośrodku Bałtyk w Sarbinowie (pokoje 2, 3 os. z pełnym węzłem sanitarnym), wyżywienie 3 x dziennie (śniadanie, obiad, kolacja), ubezpieczenie NNW (do kwoty 10.000 PLN), podatek Vat.

CENA NIE OBEJMUJE: dopłaty do pokoju jednoosobowego, opłaty miejscowej - 2,40 zł/os/dzień płatnej na miejscu w ośrodku, dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z przyczyn zachorowania m.in. na covid oraz z przyczyn kwarantanny (72 zł/os.).

Uwaga! Program może ulec zmianie i jest uzależniony od sytuacji epidemicznej w kraju.